Open position at EXPANDO

Product Owner / Growth Hacker (Part-Time or Co-Founder Opportunity)

Work schedule
Full-time
Address
Praha

Hledáme Product Ownera/Growth Hackera pro LOCO, naši inovativní platformu na management překladů produktů v e-commerce, která usnadňuje e-shopům expanzi prostřednictvím automatizace lokalizace produktů. Jsme startup s globálními ambicemi a hledáme někoho, kdo s námi posune hranice možného. Pokud máte vášeň pro růst a inovace, může být tato role příležitostí pro vás.

Pokud máš chuť a odhodlání, přijď nám ukázat, co v tobě je!

Co vás čeká

  • Vize a strategie: Definování směřování LOCO s cílem maximalizovat jeho hodnotu pro uživatele i firmu na globální úrovni.

  • Růst a optimalizace: Zaměření na růstové strategie, optimalizace konverzních procesů a zavádění růstových smyček.

  • Komunikace a spolupráce: Být klíčovou spojkou mezi vývojem, obchodem a uživateli, zajišťovat hladký tok informací a správnou interpretaci požadavků.

  • Agilní vývoj: Aktivní účast na produktových sprintech, monitorování a prioritizace úkolů dle aktuálních potřeb a cílů.

  • Inovace: Vyhledávání nových příležitostí pro růst, experimentování s novými nápady a jejich rychlé testování v praxi.

Co potřebujete

  • Silné analytické dovednosti a zkušenosti v Product Managementu nebo Growth Hacking.

  • Schopnost rozvíjet a realizovat globální růstové strategie, s důrazem na kreativní a inovativní přístupy.

  • Znalost digitálních produktů a práce s nástroji jako Figma apod.

  • Schopnost rychle se učit, adaptovat na nové situace a být proaktivním členem týmu.

Co nabízíme

  • Možnost part-time pozice nebo stát se co-founderem s podílem ve firmě.

  • Příležitost ovlivnit globální expanzi LOCO a být součástí dynamického týmu s mezinárodními ambicemi.

  • Flexibilní pracovní doba.

  • Inovativní pracovní prostředí, kde se vaše nápady mohou rychle stát realitou.

Zaujala vás tato příležitost? Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak můžete přispět k růstu LOCO a posunout hranice e-commerce s námi!

          Ján Pavlík

          COO
Ján Pavlík
COO

"For me, EXPANDO is challenging, yet fun - I solve problems every day that I've never encountered before."

Ján Pavlík - COO

FacebookLinkedInE-mail