Otevřená pracovní pozice ve společnosti KONE

Projektový/á manažer/ka – Hlavní stavbyvedoucí

Typ úvazku
Full-time
Adresa
Vídeňská 188/119d, 619 00 Brno - Dolní Heršpice

Máte zkušenosti s projektovým řízením ve stavebnictví nebo TZB? Znáte přípravu projektů a realizace projektů? Máte zkušenosti s řídící pozicí na stavbách a umíte dobře vyjednávat? Jste týmový hráč/ka? Je pro Vás úspěch zákazníků důležitý? Chcete se podílet na zlepšování přepravy lidí v moderních budovách společně s námi? Pak může být následující pracovní nabídka tou správnou výzvou právě pro vás. Hledáme kolegu/kolegyni, s lokací v Brně nebo Bratislavě, který bude mít na starost přípravu a řízení realizací několika velkých projektů na území Moravy, Slovenska i Čech, kde pro naše zákazníky doručujeme jako nové výtahy a eskalátory tak i modernizace těchto zařízení.

Co budete dělat především:

  • podílet se na výběru vhodných zakázek na základě vyhodnocení rizik a zajištění přípravy nabídky a nabídkové kalkulace, výběr subdodavatelů
  • spolupracovat na technickém, technologickém, organizačním řešení projektu a jeho kalkulaci
  • řídit stavební a montážní práce prostřednictvím KONE týmu a subdodavatelů dle projektové dokumentace a smlouvy o dílo s ohledem na harmonogram a kalkulované náklady stavby
  • zajistit hladké doručení a předání díla našim zákazníkům
  • vyjednávat se zákazníky, dodavateli, zhotoviteli a dalšími partnery, vést a organizovat několik zakázek najednou ve stejném časovém úseku
  • spolupracovat s naším obchodním týmem, zajišťovat bezpečnost, kvalitu a včasné dodání zakázky
  • spolupracovat s mezinárodním projektovým týmem a výrobními závody
  • pracovat s moderními technologiemi a těšit se z výsledků dobré práce
  • a mnoho dalších zajímavých činností vyplývajících z charakteru pozice

Vaše ideální předpoklady:

  • máte zkušenosti s řízením projektu / stavby / realizace komplexních technologií (vč. základních ekonomických znalostí)
  • umíte nést zodpovědnost za svojí práci, motivovat a řídit i nepřímé týmy
  • umíte vést jednání v českém nebo slovenském a v anglickém jazyce
  • máte vzdělání technického směru

          Jan Šámal

          General Manager
Jan Šámal

          Jakub Vidím

          Head of Delivery Operations
Jakub Vidím

Co nabízíme:

  • práci pro stabilní nadnárodní společnost s více než 110 letou tradicí
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • dobrý tým s přátelskou atmosférou
  • elektronické stravenky
  • 4 sick days
  • multisport karta
  • penzijní připojištění a další firemní benefity

FacebookLinkedInE-mail