Otevřená pracovní pozice ve společnosti LIKO-S

EXPORTNÍ ŘEDITEL/KA

Typ úvazku
Full-time
Adresa
U Splavu 1419, 684 01 Slavkov u Brna, Česko

Staňte se součástí top managementu prosperující firmy LIKO-S, evropského lídra v montovaných systémech, který je na trhu již od roku 1992. Máme mnoho patentů na naše produkty a systémy. Svým zákazníkům nabízíme špičková moderní a inovativní řešení v oblasti interiérových příček a z důvodu expanze na zahraničních trzích hledáme posilu nejvyššího vedení naší společnosti. Jste-li ochotný vést obchodní týmy, které budou prodávat naše produkty po celém světě, ozvěte se nám!

Na pozici již není možné odpovědět

LIKO-S
LIKO-S

O CO SE JEDNÁ?

Posuvné, mobilní, interaktivní příčky. Do kancelářských budov (hlavně), ale také třeba do průmyslu, nemocnic, škol, obchodů… Jak dobře chápete – jedná se o prodej příček na zahraniční trhy. A které? Máme obchodní pobočku v Maďarsku, Slovensku a nově také v Rakousku. Dceřinou firmu a výrobu v Bangalore, Indie. Exportní tým, který prodává sítí našich partnerů příčky od Švýcarska po USA. Vyčerpali jsme potenciál na všech těchto trzích? To rozhodně ně. Vidíme příležitosti pro růst a potřebujeme někoho, kdo převezme zodpovědnost a týmy systematicky povede k většímu zisku a k navýšení prodeje a růstu na zahraničních trzích.

CO VÁS ČEKÁ?

Řízení zahraničního obchodu – plánování, realizace strategií a cílů.

Plánování a řízení prodeje; optimalizace a zefektivnění obchodních procesů divize.

Vyhledávání obchodních příležitostí a dalšího rozvoje.

• Přímá zodpovědnost za vedení pobočky v Maďarsku, Rakousku, Indii a exportního týmu ve Slavkově u Brna (celkem 20 lidí).

• Řízení, rozvoj, hodnocení výkonu a motivace zaměstnanců.

• Odpovědnost za hospodářský výsledek;

Komunikace a udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky.

Akvizice a rozvoj nových obchodních partnerství.

• Spolupráce s marketingovým a R&D oddělením.

• Reporting nejvyššímu vedení společnosti.

Cestování – běžně se jedná o cca 1-2 týdny v měsíci.

LIKO-S
LIKO-S

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

• Máte prokazatelné zkušenosti s rozvojem obchodu na zahraničních trzích v délce minimálně 10 let.

• Máte zkušenosti z obdobné pozice v oboru stavebnictví, výroby stavebních produktů nebo dodávek do interiérů.

• Máte výborné komunikační schopnosti a dokážete porozumět businessu a zahraničnímu obchodu.

• Jste přirozený leader – dovedete svůj tým nadchnout, rozvíjet a motivovat.

Angličtina na perfektní úrovni, němčina a jakékoliv další jazyky výhodou.

• Jste orientovaný na cíl a proaktivní řešení problémů.

• Můžete být odkudkoliv. Potřebujeme Vás však minimálně 1-3 dny v týdnu u nás na centrále ve Slavkově u Brna s týmem (ubytování ve Slavkově jsme schopni zajistit).

LIKO-S
LIKO-S

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

• Být součástí přátelského kolektivu rodinné výrobní firmy s 30 letou tradicí, která má skvělé reference na trhu, mnoho spokojených zákazníků, kteří vědí, že vždy plníme slovo a naše výrobky dostanou v té nejvyšší kvalitě.

Firemní auto i k soukromým účelům.

LIKO-S Free Days – 5 dní osobního volna navíc.

• Celou škálu benefitů – rádi podporujeme sportovce - multisport karta, Cafeterie, finanční odměny – výročí u firmy, životní jubileum, narození dítěte, svatba,…

• Podporu v odborném rozvoji (stačí si říct, v čem chcete být lepší) a zdokonalení Vašich jazykových znalostí v naší firemní škole (individuální formou - angličtina, němčina).

Mzdu a bonusový systém odpovídající top-manažerské pracovní pozici - garantovaný fixní základ + roční bonusy s definovanými kritérii ca 150.000 Kč (není zastropováno).

Těšíme se na Vás!

Zašlete nám Vaše CV v českém a anglickém jazyce.

LIKO-S
LIKO-S
LIKO-S
LIKO-S