Otevřená pracovní pozice ve společnosti IRESOFT

Hledáme B2B accounťáka/accounťačku

Typ úvazku
Full-time
Adresa
Purkyňova 71/99, Brno Královo pole, 612 00

Ahoj, já jsem Michal a společně se zbytkem týmu k sobě hledáme posilu, která chce spolu s námi budovat, tvořit a posouvat docházkový a HR systém Alveno mílovými kroky kupředu. Pokud dokážeš vidět příležitost a využít ji, současně ti ale záleží na dlouhodobých a kvalitních vztazích, pak jsi to možná ty, koho hledám. Nabízím ti příležitost vybudovat aktivní partnerskou síť. Troufneš si?

Na pozici již není možné odpovědět

Co na tebe na této pozici čeká?

Úkolem je téměř na zelené louce vybudovat partnerskou síť (100 – 150 partnerských míst), která je aktivní a produkuje leady pro obchod. To zahrnuje:

Hledání nových partnerů

Mzdové účetní a kanceláře, výrobci ERP a mzdových systémů, prodejci bezpečnostní techniky apod. to vše jsou potenciální partneři. Koncové klienty našeho produktu na této pozici obchodovat nebudeš, na to tu máme naše obchodníky.

Školení a péče

Partnery si nejen najdeš, ale také proškolíš na náš systém a budeš o ně pečovat. Na tobě bude, aby partneři měli všechny aktuální informace, podklady a potřebné materiály.

Reprezentace firmy

Prezentace naší firmy a produktu na společenských akcích, networkingech, školeních i veletrzích.

Zodpovědnost za celé hřiště

Partnerská síť se stane tvým hřištěm a budeš si ho modelovat, jak budeš chtít. Tvým regionem bude hlavně Česká republika a s největší pravděpodobností i slovenský trh.

Proč o naší nabídce přemýšlet?

Kvalitní produkt

Jednoduchost, přehlednost a skvělá přizpůsobitelnost dělá z Alvena špičkové a moderní řešení pro evidenci docházky, kontrolu přístupů ve firmě a správu zaměstnaneckých dat.

Vlastní náplň pozice

Jde o novou pozici a bude na tobě, jak bude vypadat tvůj pracovní den. Důležité budou tvoje výsledky.

Smysluplné obchodní vztahy

Nebudeš žádného partnera přesvědčovat o spolupráci s naší firmou. Máme dobrý produkt a spolupráce musí dávat smysl jak nám, tak našim partnerům.

Zkušený tým a mentoring

3 obchodníci, 3 konzultanti, markeťák, asistentka, vývojový tým a manažer týmu Michal, se kterým budeš nejvíce spolupracovat.

Firemní kultura

Firma fungující na principu svobodných firem, nejen po Brně je známá pro svoji výjimečnou firemní kulturu, vystupujeme na konferencích, jiné firmy se k nám jezdí inspirovat.

Fixní mzda

Stabilní a jistá odměna v nejisté době a k tomu další benefity.

Co by ti nemělo chybět, aby nám to fungovalo?

  • Energie, drive a nadšení, kterým nakazíš i naše nové partnery.
  • Schopnost vidět příležitost a dotahovat věci do konce – tato nabídka je pro samostatného člověka, který si umí práci najít, zorganizovat a chce za sebou vidět výsledky.
  • Časová flexibilita – součástí pracovní náplně bude cestování.
  • Reprezentativní vzhled a vystupování.
  • Ideálně technický background, jedná se o SaaS produkt s přidruženým HW.
  • Zkušenost z obdobné pozice je pro nás podmínkou.

Jak se o tebe postaráme a co ti ještě nabídneme?

Služební notebook, auto..

Notebook, auto, telefon, firemní karta, a vše, co budeš ke své práci potřebovat, je samozřejmostí.

Výjimečné firemní prostředí

Prostředí založené na kvalitních vztazích, důvěře a otevřenosti (mrkni na Atmoskop, jak IRESOFT hodnotí naši zaměstnanci).

Balíček benefitů

Stravenkový paušál, ovoce, výborná káva a spousta dobrot v kuchyňce.

Svoboda a volnost

Home office, 5 týdnů dovolené, flexibilita a svoboda v práci.

Firemní a týmové akce

Pravidelné i spontánní firemní a týmové akce.

Forma spolupráce

Spolupráce na pracovní smlouvu.

Pokud si myslíš, že by to mohlo fungovat a chceš se stát součástí Alveno týmu, neváhej a ozvi se nám! My se ti brzy ozveme nazpět a domluvíme se na dalším postupu. A kdo ví, třeba se brzy potkáš s celým týmem!

Chceš ještě více poznat naši firemní kulturu a nasát iresoftí atmosféru?

Pošli nám svou adresu a my ti pošleme IREBOOK, knížku o tom kdo jsme, kam směřujeme a jak v IRESOFTu fungujeme.